Суспільство

Масштабний видобуток води без дозволів обернувся мільйонними збитками

0
Масштабний видобуток води без дозволів обернувся мільйонними збитками

Директору комунального підприємства на Кіровоградщині інкримінують завдання державі збитків на 12,6 млн грн через протиправну діяльність.

Слідчі з’ясували, що у період з серпня по грудень минулого року очільник підприємства налагодив постачання води громаді, ігноруючи законодавчі вимоги щодо надрокористування.

Використання 30 свердловин відбувалося без спеціальних дозвільних документів. За чотири місяці фігурант справи незаконно видобув понад 60 тисяч кубометрів підземної води.

Експерти підтвердили великі втрати. Правоохоронці провели обшуки та вилучили доказову базу.

Кваліфікація дій посадовця включає зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків, та незаконний видобуток копалин. Це серйозний злочин.

Над розслідуванням працюють поліцейські з Бобринця та оперативники Управління стратегічних розслідувань. Справу передадуть до суду.

За Конституцією, ніхто не є винним до вироку суду. Це головний принцип.

Дані надала Кіровоградська обласна прокуратура.

Ринок пального в Україні показав стрімке фінансове зростання

Попередня стаття

Травми через нічну ДТП в Олександрівці

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *